Relax centrum

Vírivka

Vírivka je vynikajúcim prostriedkom pre celkovú regeneráciu organizmu a odbúranie psychickej záťaže. Vhodná teplota vody (35-38˚C) priaznivo pôsobí na cievy, optimalizuje prietok krvi a tým pôsobí na boľavé a poškodené tkanivá, uvoľňuje pohybové ústrojenstvo, znižuje symptómy artritídy a bolesti chrbta. Pomocou vodných a vzduchových trysiek poskytuje širokospektrálnu masáž celého tela, ale aj lokálnych (problémových) častí. Uvoľňuje telo po namáhavej práci alebo športovom výkone. Vírivka zmierňuje zaťaženie svalov a kĺbov, aktivizuje a regeneruje mozgovú činnosť. Podporuje metabolizmus, zažívanie, efektívne znižuje stres a zlepšuje spánok.

 

Komu sa pobyt vo vírivke neodporúča:

Nikdy nenechajte deti alebo postaršie osoby v horúcej vode bez dozoru! Osoby s infekciou kože, uší, genitálií a iných častí tela, s otvorenými ranami a vyrážkami nemôžu vchádzať do hydromasážneho bazéna vzhľadom na šírenie infekcie.Osoby s ochorením srdca, cukrovkou, poruchou cirkulačného systému alebo tlaku krvi, vážnymi ochoreniami, alebo tehotné ženy by mali využívanie hydromasážneho bazéna vopred konzultovať s lekárom. Nepoužívajte masážny bazén bezprostredne po namáhavom cvičení. Predĺžený pobyt v masážnom bazéne môže byť zdravotne nebezpečný.

Vsutp do vírivky - min. 2osoby

Pobyt vo vírivke Vám poskytne nielen zábavu, ale dopraje Vám aj pokoj a relaxáciu, a to v ktoromkoľvek ročnom období. Voda je skvelým rehabilitačným prostriedkom. Je preto vhodné po pobyte vo vírivke oddychovať.

 

Prinieste si prosím osušku, ak si ju zabudnete, za malý poplatok vám ju zapožičiame.

Teplota vody 36 ºC stupňov.

kapacita: 4osoby

Kontakt: 0948/027 078, na objednavky